Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Pá, 10-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Accuphase A-36

Koncový stereo zesilovač

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showro... celý popis
Aktuální cena a dostupnost: 737 123 775
Číslo produktu:A-36
Výrobce:Accuphase
Kompletní specifikace

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom

Accuphase A-36

Působivý stereofonní zesilovač čisté třídy A změnil definici špičkové kvality. Model Accuphase A-36 zdědil mnoho z pokrokových technologii vyvíjených pro vyšší modely jako jsou A-200 a A-70. Redefinoval základní vlastnosti výkonových zesilovačů čisté třídy A a byl pečlivě vyladěný s pozorností k detailům kvality zvuku, které značku Accuphase proslavily.

 

Accuphase A-36


Výkonové MOS-FET tranzistory v trojité paralelní push-pull konfiguraci pro každý kanál, plně symetrické signálové trasy zesilovače společně s MCS+ designem a proudovou zpětnou vazbou v soustavě zesilovacích obvodů přinášejí mimořádný výkon a z něho vyplývající vylepšenou kvalitu zvuku. Robustní napájecí zdroj dokáže snadno poskytovat výstupní výkon 150W na kanál (při hudebních signálech) a impedancích blížících se k 1 Ohm. Můstkový režim mění tuto jednotku v nepřekonatelný monofonní výkonový zesilovač s ještě vyšším výkonem. Ve výstupních obvodech se namísto relé používají MOS-FET přepínače, které pomáhají vylepšovat dlouhodobou spolehlivost a eliminuji mechanické kontakty. Výsledkem použití materiálů nejvyšší kvality a důmyslné technologie rozložení obvodů je nízká impedance v kombinaci s činitelem tlumeni 400.

 

Accuphase A-36 Accuphase A-36

Vlastnosti:

 • Stereofonní výkonový zesilovač ve třídě A
 • Trvalý průměrný výstupní výkon (20-20.000Hz): 1x60W/4Ω, 1x30W/8Ω
 • Analogové ukazatele výkonu s logaritmickým měřítkem
 • Můstkové zapojení: 1x240W/4Ω, 1x120W/8Ω
 • Přepínač zisku
 • Přepínač vstupů
 • Vypnutí ukazatele / indikace špiček / normální režim, tlačítko k výběru citlivosti ukazatele
 • Přepínač provozních režimů
 • Symetrické vstupy
 • Maximální rozměry: 465 (š) 171 (v) x 425 (h) mm
 • Hmotnost: 22,8 kg 

Počátky vzniku firmy Accuphase sahají do roku 1972. Část inženýrů společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerční orientací zaměstnavatele a založili vlastní firmu Kensonic Laboratory, Inc., která působila pod značkou Accuphase. U příležitosti desátého výročí byla firma přejmenována na dnešní Accuphase Laboratory, Inc. Výstižný název vznikl spojením dvou slov: Accurate [přesný] a Phase [fáze]. Toto spojení slov charakterizuje nejen podstatu úspěchu samotné audio technologie, ale i přísnou konstrukci mimořádných kvalit svých výrobků.

Světové renomé a věhlas nejdokonalejších japonských high end přístrojů si Accuphase získal díky své věrnosti nepodléhat módním trendům, neutuchajícímu vývoji a zdokonalování a posouvání hranic kvality reprodukce zvuku. U dnešních výrobků Accuphase najdete umění a krásu hudby v té nejčistší podobě, kterou desítky let ladili mistři svého oboru a zároveň lidé, kteří hudbu milují a jejímu vývoji věnovali celý život. Za vše hovoří slogan, který vznikl na počátku „obohaťte svůj život skrze audio technologie".

Zboží zařazeno v kategoriích

Loga

Otevírací doba

Po-Čt: 10:00-17:30
Pá:       9:00 - 17:00
So-Ne: dle dohody

Kde nás najdete

AVcenter.cz s.r.o.
Vinohradská 174
130 00 Praha 3

Kontakty
AVcenter.cz s.r.o.
Dan
Dan
(Po-Pá, 10-17 hod.)
Copyright © AVcenter.cz s.r.o. 1997-2021