Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Pá, 10-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Accuphase C-2850

stereo předzesilovač

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom... celý popis
Aktuální cena a dostupnost: 737 123 775
Číslo produktu:C-2850
Výrobce:Accuphase
Kompletní specifikace

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. 
Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom.

Accuphase C-2850

Stereo předzesilovač

C-2850 představuje novou generaci předzesilovačů definovanou harmonií řemeslného zpracování a technologie. Revoluční princip optimálního nastavení hlasitosti AAVA (Accuphase Analog Vari-gain Amplifier) byl dále zdokonalen, tak, aby navozoval příjemný pocit z nekompromisního ovládání v kombinaci s naprosto tichým provozem.


 

Sofistikovaná technologie spolu s optimalizovanou konstrukcí využívají pouze pečlivě vybrané špičkové součástky a materiály pro naprostou provozní stabilitu, výkon a spolehlivost.


 

Každý jednotlivý kus C-2850 je láskyplně postaven zkušenými řemeslníky v oboru. Výsledkem je produkt určený k přenosu posluchače do říše High End.


 

 

  • Zdokonalené ovládání hlasitosti AAVA
  • Oddělené toroidní výkonové transformátory pro levý a pravý kanál
  • Volitelný zisk předzesilovače
  • Plně modulární konstrukce se samostatnými levopravými jednotkami pro každý stupeň zesilovače
  • Logicky řízená relé pro nejkratší signálové cesty
  • Nezávislý výběr fáze pro každý vstup
  • Rozměry: 477x156x412mm
  • Hmotnost: 24,5kg

 


Počátky vzniku firmy Accuphase sahají do roku 1972. Část inženýrů společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerční orientací zaměstnavatele a založili vlastní firmu Kensonic Laboratory, Inc., která působila pod značkou Accuphase. U příležitosti desátého výročí byla firma přejmenována na dnešní Accuphase Laboratory, Inc. Výstižný název vznikl spojením dvou slov: Accurate [přesný] a Phase [fáze]. Toto spojení slov charakterizuje nejen podstatu úspěchu samotné audio technologie, ale i přísnou konstrukci mimořádných kvalit svých výrobků.

Světové renomé a věhlas nejdokonalejších japonských high end přístrojů si Accuphase získal díky své věrnosti nepodléhat módním trendům, neutuchajícímu vývoji a zdokonalování a posouvání hranic kvality reprodukce zvuku. U dnešních výrobků Accuphase najdete umění a krásu hudby v té nejčistší podobě, kterou desítky let ladili mistři svého oboru a zároveň lidé, kteří hudbu milují a jejímu vývoji věnovali celý život. Za vše hovoří slogan, který vznikl na počátku „obohaťte svůj život skrze audio technologie".

Zboží zařazeno v kategoriích

Loga

Otevírací doba

Po-Čt: 10:00-17:30
Pá:       9:00 - 17:00
So-Ne: dle dohody

Kde nás najdete

AVcenter.cz s.r.o.
Vinohradská 174
130 00 Praha 3

Kontakty
AVcenter.cz s.r.o.
Dan
Dan
(Po-Pá, 10-17 hod.)
Copyright © AVcenter.cz s.r.o. 1997-2021