Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Pá, 10-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Accuphase DC-950

top digitální procesor (DAC)

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom... celý popis
Aktuální cena a dostupnost: 737 123 775
Číslo produktu:DC-950
Výrobce:Accuphase
Podobné produkty
Kompletní specifikace

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom: Vinohradská 1597/174, 130 00 Praha 3.

Accuphase DC-950

Digitální zpracování signálu je realizováno prostřednictvím ultra-vysokorychlostního FPGA ve spojení s inovativní technologií reprodukce MDSD. Tato technologie vytváří dvojitý vysokorychlostní filtr s pohyblivým průměrem pro přímou D/A konverzi signálu DSD. Osm digitálních vstupů, doplněno o USB podporu 11,2896 MHz (1- bit dvoukanálový DSD) a 384 kHz (3- bit dvoukanálový PCM), i konektor HS-LINK (verze 1 a 2), poskytuje mnohem větší rozšíření a všestrannost pro maximální výkon a čistý zvuk.

Accuphase DC-950

Zkratka MDSD znamená Multiple Double Speed DSD, což je technologie, pracující s vysoko-kmitočtovým signálem DSD. MDSD funguje jako nízko-průchodový filtr, s cílem odstranit šum ve vysokém kmitočtu a napodobuje tak princip MDS ++ pro zlepšení vlastností v nízko-frekvenční oblasti.
Bod MDSD je prvkem zpoždění. Vzhledem k tomu, že se analogový výstup stává poločasovým rozlišením, umožňuje tak dvojitou rychlost. Tato konfigurace je vlastně filtrem s pohyblivým průměrem, to znamená, že se chová jako kompletní lineární fázový nízko-pásmový filtr a podílí se na eliminaci vysokofrekvenčního šumu signálu DSD.

Vlastnosti:

 • Průkopnické digitální zpracování: MDSD (Multiple Double Speed ​​DSD) s podporou 11,2896 MHz (1bitový 2kanálový DSD).
 • D / A převodník typu MDS ++ s 8 paralelními obvody a podporou 384 kHz (32bitový 2kanálový PCM).
 • Silný napájecí zdroj s vysoce účinnými toroidními transformátory a řadou filtračních kondenzátorů na zakázku.
 • Displej může zobrazovat vzorkovací frekvenci a počet kvantizačních bitů.
 • Sedmisegmentový displej je pro lepší čitelnost větší než předchozí displeje tohoto typu.
 • Deska plošných spojů filtračního zesilovače vyrobená ze skleněné látky fluorouhlíkové pryskyřice s nízkou dielektrickou konstantou a minimální ztrátou.
 • Všestranné pole vstupů včetně HS-LINK (verze 1 a 2), BALANCED, COAXIAL x 3, OPTICAL x 2 a USB.
 • Fázový přepínač pro symetrický výstup XLR.
 • Jeden koaxiální a jeden optický digitální výstup.
 • Pokročilé vysoce uhlíkové litinové izolační patky s vynikajícími vlastnostmi tlumení dále zvyšují kvalitu zvuku.
 • Masivní dřevěná skříň s přírodním zrnem, individuálně dokončená mistrovskými řemeslníky.

Počátky vzniku firmy Accuphase sahají do roku 1972. Část inženýrů společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerční orientací zaměstnavatele a založili vlastní firmu Kensonic Laboratory, Inc., která působila pod značkou Accuphase. U příležitosti desátého výročí byla firma přejmenována na dnešní Accuphase Laboratory, Inc. Výstižný název vznikl spojením dvou slov: Accurate [přesný] a Phase [fáze]. Toto spojení slov charakterizuje nejen podstatu úspěchu samotné audio technologie, ale i přísnou konstrukci mimořádných kvalit svých výrobků.

Světové renomé a věhlas nejdokonalejších japonských high end přístrojů si Accuphase získal díky své věrnosti nepodléhat módním trendům a neutuchajícímu vývoji zdokonalování a posouvání hranic kvality reprodukce zvuku. U dnešních výrobků Accuphase najdete umění a krásu hudby v té nejčistší podobě, kterou desítky let ladili mistři ve svém oboru a zároveň lidé, kteří hudbu milují a jejímu vývoji věnovali celý život. Za vše hovoří slogan, který vznikl na počátku „obohaťte svůj život skrz audio technologie".

Zboží zařazeno v kategoriích

Loga

Otevírací doba

Po-Čt: 10:00-17:30
Pá:       9:00 - 17:00
So-Ne: dle dohody

Kde nás najdete

AVcenter.cz s.r.o.
Vinohradská 174
130 00 Praha 3

Kontakty
AVcenter.cz s.r.o.
Dan
Dan
(Po-Pá, 10-17 hod.)
Copyright © AVcenter.cz s.r.o. 1997-2021