Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Pá, 10-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Accuphase DF-65

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom... celý popis
Aktuální cena a dostupnost: 737 123 775
Číslo produktu:DF-65
Výrobce:Accuphase
Kompletní specifikace

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom: Vinohradská 1597/174, 130 00 Praha 3.

Accuphase DF-65

Digitální signálový procesor

Digitální signálový procesor umožňuje rozšířené možnosti nastavení zvuku, včetně jeho úpravy k lepšímu. Mezi hlavní výhody audio procesoru lze řadit rozšíření výstupů na zesilovač, časové korekce, aktivní zapojení reproduktorů, ekvalizér, Bluetooth. Nastavení audio procesorů je možné provádět s pomocí počítače nebo mobilního telefonu.

Vysokorychlostní DSP rozlišuje plně digitální zpracování signálu. Dálkový přepínač kanálů DF-65 je navržen tak, aby sloužil jako základní součást systému s vícenásobným zdvihem. Je vybaven vysokorychlostním digitálním zpracováním signálu s velmi dobrým výkonem. Nejmodernější topologie digitálních obvodů s pomocí pokročilých technologií se propojují v DSP s plovoucí desetinnou čárkou, která slouží jako digitální filtr. Veškeré další funkce včetně fáze, zpoždění a kontroly úrovně jsou také implementovány v digitální oblasti, přičemž vyvolávají ultra-přesnou filtraci bez nežádoucích účinků, změn teploty nebo stárnutí.

Accuphase DF-65

Vlastnosti:

  • High-speed DSP realizes fully digital signal processing in channel divider units
  • Standard configuration allows 4-channel (4-way) system setup
  • 59 selectable cutoff frequency points
  • Highly accurate 96 dB/oct attenuation slope
  • Time alignment function allows delay time setting in 0.5-cm steps
  • Delay compensator offsets signal delays in filter circuitry
  • Further refined MDS++ D/A converter
  • Selectable monophonic output mode for further enhanced specifications

Počátky vzniku firmy Accuphase sahají do roku 1972. Část inženýrů společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerční orientací zaměstnavatele a založili vlastní firmu Kensonic Laboratory, Inc., která působila pod značkou Accuphase. U příležitosti desátého výročí byla firma přejmenována na dnešní Accuphase Laboratory, Inc. Výstižný název vznikl spojením dvou slov: Accurate [přesný] a Phase [fáze]. Toto spojení slov charakterizuje nejen podstatu úspěchu samotné audio technologie, ale i přísnou konstrukci mimořádných kvalit svých výrobků.

Světové renomé a věhlas nejdokonalejších japonských high end přístrojů si Accuphase získal díky své věrnosti nepodléhat módním trendům a neutuchajícímu vývoji zdokonalování a posouvání hranic kvality reprodukce zvuku. U dnešních výrobků Accuphase najdete umění a krásu hudby v té nejčistší podobě, kterou desítky let ladili mistři ve svém oboru a zároveň lidé, kteří hudbu milují a jejímu vývoji věnovali celý život. Za vše hovoří slogan, který vznikl na počátku „obohaťte svůj život skrz audio technologie".

 
Zboží zařazeno v kategoriích

Loga

Otevírací doba

Po-Čt: 10:00-17:30
Pá:       9:00 - 17:00
So-Ne: dle dohody

Kde nás najdete

AVcenter.cz s.r.o.
Vinohradská 174
130 00 Praha 3

Kontakty
AVcenter.cz s.r.o.
Dan
Dan
(Po-Pá, 10-17 hod.)
Copyright © AVcenter.cz s.r.o. 1997-2021