Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Pá, 10-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Accuphase E-650

 • Novinka

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom... celý popis
Aktuální cena a dostupnost: 737 123 775
Číslo produktu:E-650
Výrobce:Accuphase
Kompletní specifikace

Pravidla firmy Accuphase neumožňují prodej produktů značky prostřednictvím internetového prodeje. 
Máte-li zájem o koupi, navštivte prosím náš Showroom: Vinohradská 174, Praha 3.

Accuphase E-650

Stereofonní integrovaný zesilovač ve třídě "A"

Referenční model nové generace integrovaného zesilovače má za cíl dosáhnout dokonalého zvuku s vynikající detailností. Špičkové součástky, materiály a inovativní technologie spolu s dokonalým ovládáním hlasitosti typu AAVA a trojitým paralelním systémem uspořádání výkonových MOS-FET tranzistorů se podílejí na výjimečném hudebním zážitku. 


Sekce výkonového zesilovače využívá nejnovější zapojení pro symetrický přenos signálu, což ve výsledku znamená integrovaný zesilovač s plně symetrickou konfigurací od vstupů až po výstup. Masivní napájení a nízkoimpedanční výstupní obvody dodávají 150 W na kanál (do 1 ohmu) a tlumící faktor 800. 


Model E-650 je pořádně velký a výjimečně zpracovaný, s nádechem luxusu, který stojí za to mít doma. Váží 25,3 kg, jeho šířka je 465 mm, hloubka 428 mm a výška 191 mm, což předčí běžně vídané standardy. Robustní čelní panel disponuje vizuálně zajímavými kruhovými ovladači - pro výběr vstupů a k regulaci hlasitosti. Mezi nimi je situována dvojice VU metrů. Mezi nimi se nachází smaragdově zářící logo výrobce s malým displejem, kde jsou číselné ukazatele aktuálně nastavené hlasitosti. Pod informační linií je další linka s mnoha diodami, které ukazují, jaké funkce a možnosti jsou zapnuty. Za neviditelnými dvířky je ukryta šestice otočných knoflíků a sedm malých tlačítek, jež avizují široké možnosti nastavení zesilovače.

Vlastnosti:

 • První integrovaný zesilovač s vyváženým ovládáním hlasitosti AAVA
 • Provoz v čisté třídě A (30 wattů do 8 ohmů)
 • Zaručený lineární výkon: 2x 120 wattů do 2 ohmů, 2x 60 wattů do 4 ohmů, 2x 30 wattů do 8 ohmů
 • Výkonový stupeň MOS-FET v trojité paralelní push-pull konfiguraci
 • Napájení s masivním, vysoce účinným transformátorem a velkými filtračními kondenzátory
 • Části předzesilovače a výkonového zesilovače lze použít samostatně
 • Příprava pro volitelné moduly Phono a Digital
 • Číselné označení úrovně hlasitosti
 • Rozměry: 465x191x428mm
 • Hmotnost: 25,3kg

 

 


Počátky vzniku firmy Accuphase sahají do roku 1972. Část inženýrů společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerční orientací zaměstnavatele a založili vlastní firmu Kensonic Laboratory, Inc., která působila pod značkou Accuphase. U příležitosti desátého výročí byla firma přejmenována na dnešní Accuphase Laboratory, Inc. Výstižný název vznikl spojením dvou slov: Accurate [přesný] a Phase [fáze]. Toto spojení slov charakterizuje nejen podstatu úspěchu samotné audio technologie, ale i přísnou konstrukci mimořádných kvalit svých výrobků.

Světové renomé a věhlas nejdokonalejších japonských high end přístrojů si Accuphase získal díky své věrnosti nepodléhat módním trendům a neutuchajícímu vývoji zdokonalování a posouvání hranic kvality reprodukce zvuku. U dnešních výrobků Accuphase najdete umění a krásu hudby v té nejčistší podobě, kterou desítky let ladili mistři ve svém oboru a zároveň lidé, kteří hudbu milují a jejímu vývoji věnovali celý život. Za vše hovoří slogan, který vznikl na počátku „obohaťte svůj život skrze audio technologie".

Loga

Otevírací doba

Po-Čt: 10:00-17:30
Pá:       9:00 - 17:00
So-Ne: dle dohody

Kde nás najdete

AVcenter.cz s.r.o.
Vinohradská 174
130 00 Praha 3

Kontakty
AVcenter.cz s.r.o.
Dan
Dan
(Po-Pá, 10-17 hod.)
Copyright © AVcenter.cz s.r.o. 1997-2021