Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Pá, 10-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Integrovaný zesilovač T+A PA 3100 HV

 • U nás k poslechu

Integrovaný zesilovač T+A PA 3100 HV Řada HV (High Voltage) je skutečným ztělesněním původního významu výrazu “high-end”. Inovativní technologie, neko... celý popis
414 000 Kč
342 149 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:T+A-PA-3100-HV
Výrobce:T+A
Kompletní specifikace

Integrovaný zesilovač T+A PA 3100 HV

Řada HV (High Voltage) je skutečným ztělesněním původního významu výrazu “high-end”. Inovativní technologie, nekompromisní konstrukce a absolutně špičkový výkon.

PA 3100 HV je dalším vývojovým stupněm PA 3000 HV. VU měřiče na předním panelu zobrazují energii generovanou na kanál v logaritmické podobě ve wattech v zátěži 4 Ohmy. Byla přepracována analogová síťová část napájecího napětí. To umožňuje připojit doplňkovou síťovou část PS 3000 HV, pro dosažení dalšího zvýšení stability a výkonu napájecího systému jako celku. Přídavná jednotka poskytuje dodatečný napájecí výkon 1800 W, což umožňuje systému bez námahy ovládat i ty nejnáročnější reprosoustavy pro co nejlepší možnou kvalitu zvuku.T+A 3100

Stejně jako u P 3000 HV je topologie obvodů založena na diferenciálním kaskádovém zesilovači s individuálně vybranými zvukovými tranzistory J-FET zcela diskrétní konstrukce bez operačních zesilovačů. V důsledku tohoto uspořádání obvodů a kvality použitých součástek není nutná prakticky žádná negativní zpětná vazba. Vysoké provozní napětí HV technologie je klíčem k vynikající linearitě v kombinaci s extrémně širokým dynamickým rozsahem. Signály až 60 Vss lze zpracovávat bez zkreslení.

V řadě HV jsou funkce přepínání a řízení signálu prováděny zapouzdřenými plynotěsnými zlatými kontaktními relé, která jsou zcela odolná vůči kontaktním problémům způsobených korozí, prachem atd. A netrpí stárnutím ani po mnoha letech provozu. Předzesilovač dokonce využívá bi-stabilní relé, která nevyžadují žádný trvalý cívkový proud, což eliminuje jakýkoli nepříznivý indukční účinek na audiosignály.

Přímá integrace relé do obvodu minimalizuje signálové cesty a propojovací kabely, jak je požadováno u konvenčních potenciometrů, takže již nejsou nutné. Ovládání hlasitosti je sestaveno z diskrétních přesných rezistorů a relé se zlatým kontaktem. Výsledkem je naprosto přesné přiřazení kanálů, bez zkreslení a šumu.

Přední panel má tloušťku nejméně 40 mm, aby poskytoval vynikající stínění a je vyroben z pevného materiálu. Všechny elektronické ovládací obvody jsou vsazeny hluboko v tomto panelu, který také nese na své přední straně jasné, stmívatelné sklo VFD obrazovky s tlačítky senzorů s nulovým opotřebením.

Ovládací knoflíky pro výběr a vstup zdroje mají podobu přesných inkrementálních kodérů pohybujících se v jehlových válečkových ložiscích, které při provozu poskytují jedinečně uspokojivý pocit.
 
Na přání může být PA 3100 HV vybaven předzesilovači modulů High-End phono, které mají různé topologie obvodů, aby vyhovovaly systémům MM nebo MC.
 
Technické detaily:
 
 • Frekvenční odezva: 0,5 Hz - 300 kHz
 • Odstup signál/šum: 105/110 dB
 • Vstupy:
  • 4 x symetrický (XLR)
  • 7 x linkový (RCA)
 • Jmenovitý výkon na kanál:
  • Při 4 ohmech - 500 W
  • Při 8 ohmech - 300 W
 • Vybavení: Připojení pro přídavný napájecí zdroj PS 3000 HV
 • Rozměry (V x Š x H): 17 x 46 x 46 cm
 • Hmotnost: 38 kg

Loga

Otevírací doba

Po-Čt: 10:00-17:30
Pá:       9:00 - 17:00
So-Ne: dle dohody

Kde nás najdete

AVcenter.cz s.r.o.
Vinohradská 174
130 00 Praha 3

Kontakty
AVcenter.cz s.r.o.
Dan
Dan
(Po-Pá, 10-17 hod.)
Copyright © AVcenter.cz s.r.o. 1997-2021